Cahit Belkıs Güneyman İlk Ve Orta Okulunda Kermes Aktiviteleri Devam Ediyor

Okul Aile Birliği ve Okul yönetimi tarafından düzenlenen kermeslerin ilki Mart ayına, ikincisi ise 4 Mayıs,2016 Çarşamba günü yapıldı..İlkinde , katılımın yeterli olmamasına karşın 2.kez düzenlenen kermes yoğun bir ilgi ile karşılandı. Velilerin evlerinde yaptıkları yiyeceklerin ucuza sunulduğu kermeste yiyecekler büyük ilgi gördü. Okul bahçesi içinde bulunan ve yakın zaman önce hizmete giren çok amaçlı salonda Okul aile birliği tarafından düzenlenen kermeste elde edilen gelirin Okul -Aile birliğine kalacağı ve sonraki etkinliklerde  öğrencilerin yararına kullanılacağı ifade edildi.
Ula İlçe Şube Müdürü Ail Kaan Kutlu’nun da katıldığı toplantıda, üç saat süren etkinlikte ev yapımı yemekleri tüketen öğrenci ,öğretmen ve veliler neşeli vakitler geçirdi.

C.B. Güneyman Okul Aile Birliğinden Duyurulur!

Sayın Velilerimiz,Sayın Öğretmenlerimiz ve Sayın Hayırseverler!
18 Mayıs Çarşamba, 25 Mayıs Çarşamba ve 1 Haziran Çarşamba günleri okulumuzda yapmayı düşündüğümüz projelere katkı olması amacıyla ”OKULUMUZ İÇİN AKYAKALILARLA ELELE” Kermesleri düzenlenecektir. Kermesler; Atatürk Caddesi üzerindeki ÖĞRETMEN EVi ve HALK EĞİTİM Binası önünde saat 11.00 den itibaren yapılacaktır.
Yine 3 Haziran 2016 Cuma günü Okul bahçesi ve çok amaçlı salonda ’Okul Mezuniyet ve Kapanış Gecesi’ düzenlenecektir. Yemekli ve Müzikli gecemize katılımınızı bekliyoruz. Gece saat 20.00 de başlayacaktır. Saygılarımızla.. Okul Aile Birliği

55 thoughts on “Cahit Belkıs Güneyman İlk Ve Orta Okulunda Kermes Aktiviteleri Devam Ediyor

Bir Cevap Yazın