AKYAKA MUSIKİ DERNEĞİ KOROSU 2017 NİN İLK KONSERİNİ YÜCELEN OTEL’DE VERDİ

AKYAKA TSM KOROSU YENİ YILDA İLK KONSERİNİ YÜCELEN’DE VERDİ
Derneği her yıl olduğu gibi ,Yeni Yıl konserini Yücelen Otel salonlarında verdi. Yirmi iki değişik bestecinin seçkin eserlerinden ve 8 değişik makamdan oluşanBitmap in 5 cdr repertuarı koro üyeleri ve solistler başarı ile seslendirdiler. Bitmap in 5 cdr.cdrlKalabalık ve seçkin bir dinleyici kitlesi tarafında izlenen konser çok beğenilerek defalarca alkışlandı.
Konsere katılan dinleyiciler arasında Muğla Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Muğla Valiliği Türk Sanat Musıkisi mensupları, Marmaris İncesaz Musıki Derneği üyeleri, ,Söke Musıki Topluluğu, Ula Belediye Başkan vekili Oruç Özkan, Akyaka Sağlık Ocağı aile hekimi Mine Işık, Akyaka, Gökova ve Akçapınar Muhtarları da vardı.
Avukatlık mesleğinin yanısıra, haftanın belli günlerinde Muğla Valiliği TSM korosunu da çalıştıran değerli hocamız şef Ali Sami Arlı yönetiminde eserleri seslendiren koro ve solistler, profesyonel derecesinde performansla izleyicilerin beğenisini kazandılar. Yaklaşık 2 saat kadar süren konser ,Vali muavini Fethi Özdemir’in teşekkür konuşması ve Şef Ali Sami Arlı’ ya çiçek sunması ile sona erdi.
Akyaka Postası Haber merkezi

 

5 thoughts on “AKYAKA MUSIKİ DERNEĞİ KOROSU 2017 NİN İLK KONSERİNİ YÜCELEN OTEL’DE VERDİ

Bir Cevap Yazın