MUTTAŞ 2 MİLYON YOLCUYU GEÇTİ

Bitmap in Sayı28 CDR 3. syf.cdrMuğla B Belediyesi’nin havaalanı taşımacılığı hizmeti olan MUTTAŞ iki hava alanı olan Muğla’da 2 Milyon yolcu rakamına ulaştı.
Muğla B Belediyesi’nin Milas-Bodrum ve Dalaman Havaalanlarına sahip Muğla’da başlattığı ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören hizmeti MUTTAŞ havaalanı taşımacılığı ile bugüne kadar 2 Milyon 004 bin 628 yolcu taşındı. Yaz aylarında 30, kış aylarında 21 modern ve konforlu araçlarla vatandaşlara hizmet veren MUTTAŞ iki havaalanına belirlenen saatlerde yolcu taşımacılığı ile vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.
“Büyükşehir Olarak Muğlamıza En İyi Hizmeti vermek için Çalışıyoruz”
Başkan Gürün; “Büyükşehir Belediyesi olarak Muğla’da yollardan ulaşıma, tarımdan sağlığa kadar birçok alanda vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Muğla ülkemizin en özel şehirlerinden biri ve Muğla’da iki havaalanına sahibiz. Hava ulaşımını kullanan vatandaşlarımızın saatinde havaalanına varabilmesi, uçağı indiğinde beklemeden gideceği yere ulaşabilmesi için bu hizmetimizi hayata geçirdik. Muğla bütün hizmetlerin en iyisini hak ediyor.” dedi.

Bir Cevap Yazın