Halk Müziği Korosu Konseri Yücelen Salonlarında

26 Mart gecesi Yücelen Oteli Restaurant salonunda, sunuculuğunu Devrim Bayar’ın yaptığı, Şef Şahin Evliyaoğlu tarafından yönetilen THM konseri kalabalık bir izleyici kitlesi tarafından beğeni ile izlendi.
Yurdun çeşitli yörelerinden seçilen bilinen ve sevilen eserlerden oluşan repertuara zaman zaman halkın da katıldığı görüldü.
Davetliler arasında bulunan AKMD Korosu şefi Ali Sami Arlı’nın konser sonunda Halk Müziği korosu şefi Şahin Evliyaoğlu’na buket sunumundan sonra seyircilerin ve hanendelerin de ısrarıyla Şahin hoca sahne aldı. İki parça ile proğramı sonlandıran Evliyaoğlu gür sesi ve usta yorumu ile uzun süre alkışlandı.
Program bitiminde söz alan Ula Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kadir Aydın, böylesi bir etkinliğin yapılabilmesi için kişilerin özverisine büyük ihtiyaç olduğunu belirterek “Hanende ve sazende olarak görev alan herkese yürekten teşekkür ediyorum. Şu an aramızda bulunan Akyaka Musıki Derneği Korosu Şefi Ali Sami Arlı Bey ile TRT saz sanatçılarından Yaşar Aydaş Bey’ e teşriflerinden ve salonu dolduran sizlerin katılımından dolayı saygılar sunuyorum. Ayrıca bu salonu bizlere bila ücret tahsis eden Yücelen Grubu Başkanı Hamdi Yücel Gürsoy Beye de sonsuz teşekkürlerimi arzederken herkesi saygıyla selamlıyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın