ULA ADD’ nin KAHVALTISI

Bitmap in Backup_of_30. sayı CDR 1. syf.cdr2018 Nisan ayı içinde yapılan toplantı sonucu Akyaka Mah. temsilciliğine seçilen Prof.Dr. Zeynep Fidan Koçak ve yönetim arkadaşları ile Ula ilçe yönetiminin ortaklaşa düzenledikleri kahvaltıya yoğun bir katılım oldu. Belediye’ye ait arastada düzenlenen etkinlikte ,katılımcılar evlerinde hazırladıkları aperatif yiyecekleri dernek yararına satılması için ilgili yöneticilere teslim ettiler. Toplantıya ADD genel sekreteri Lütfi Kırayoğlu da söz alarak Seçimle ve mevcut siyasal durum ile ilgili değerlendirme yaptı. Ula’nın tüm mahallelerinde kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı Akyaka Mah. Cahit Belkıs Güneyman İlk Okul ve Orta Okulunda daha bir coşkuyla kutlandı.
Okul yönetimi ve Öğretmenlerin ve Okul- Aile Birliğinin gönüllü desteği ile özenle hazırlanmış bir Çocuk Bayramı proğramı izledik.
Öğrenciler tarafından okunan şiirler, sergilenen rontlar ve sportif gösteriler başarılı bir şekilde sunuldu ve bol alkış aldı.
Okul-Aile Birliğinin katkılarıyla gerçekleştirilen Aikido spor ekibi, başarılı gösterisi ile izleyicilerin ilgisini çekti. Daha sonra saat 13 ‘de Atatürk Meydanında toplanan vatandaşlar ,yine çocukların katılımıyla Ata’nın huzurunda saygı duruşu ve istiklal marşından sonra Atatürk’ün heykeline çiçekler koyup, şarkılar ve marşlar söyledikten sonra dağıldılar. APEkran Alıntısı Zeynep hoca kesildi

34 thoughts on “ULA ADD’ nin KAHVALTISI

Bir Cevap Yazın